22.06.2014

Kiedy zgasło słońce - Chandler Green
wiek: 20 lat
data urodzin: 29 kwietnia 1993
miejsce zamieszkania: Manchester, Wielka Brytania


Było ciemno. Trawnik przed wielkim, białym domem oświetlały tylko nieliczne latarnie, które i tak nie dawały zbyt dużo światło. 
Dochodziła jakaś pierwsza w nocy. Tak, jak się umawialiśmy. 
Przystanąłem w największej ciemności, pomiędzy dwoma krzakami jakiś kwiatów, których kolorów nie dostrzegłem.
Było cholernie ciemno.
Wpatrywałem się w okno na pierwszym piętrze domu. W głowie, jeszcze raz odtworzyłem nasz plan. Nie mógł się nie udać. Udawało się już tyle razy przedtem.
Nagle światło w oknie zapaliło się. Cofnąłem się jeszcze, by być pewnym, że ciemność zupełnie mnie pochłonęła. W brązowej bluzce i dżinsach i tak pewnie nie byłoby mnie widać, nawet, gdybym stał tuż obok tych cholernych latarenek. Wpatrywałem się w maleńki, lśniący punkcik w oknie, a po chwili usłyszałem dźwięk otwieranego okna. To był mój znak. 
Odczekałem chwilę, i podkradłem się do idealnie czystego, białego muru. Kilka kroków ode mnie, na murze opierała się drabinka z obwiązanymi dookoła roślinami. Wdrapałem się na nią, skoczyłem na mały balkonik, podciągnąłem ponad balustradę i stanąłem na gładkich kafelkach balkonu.
Znów zerknąłem na okno. Tamto światełko wciąż się paliło. Zrobiłem kilka kroków, przekroczyłem szklane drzwi i utonąłem w ciemnościach pokoju.


Ostatnia notka była dość dawno, a gdybyśmy miały czekać na naszą S.e.n.d.i to chyba nigdy byśmy się niczego nie doczekały, tak więc jestem. Z nową postacią. W sumie, to pojawi się ona dopiero... za jakiś czas, ale co tam. Poza tym, jak wam się podoba nowa odsłona bloga? Jest trochę mniej kolorowa, ale chyba nie jest źle :D Na koniec zasypię was linkami: zwiastuny 1 [KLIK], zwiastuny 2 [KLIK], blog Patrycji [KLIK], moja twórczość 1 [KLIK], moja twórczość 2 [KLIK]. Do następnej notki °˖✧◝(⁰▿⁰)◜✧˖°

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy