LIBSTER

Libster Blog Award"Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za 'dobrze wykonaną robotę'. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie  obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 10/11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 10/11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 10/11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."


▲ вℓα¢к αиgєℓ ▲/MsBlangel

 No więc... zostałam nominowana przez Pat, więc chyba muszę jakoś na to odpowiedzieć. Oczywiście za nominację bardzo dziękuję, czuję się zaszczycona.

1.Dlaczego piszesz?
Jest to coś, co... po prostu jest częścią mnie. Jestem na prawdę szczęśliwa kiedy widzę pozytywne komentarze, pod jakimś moim rozdziałem, albo kiedy poznaję jakiegoś bloga, patrzę, a ta osoba obserwuje któryś z moich blogów. Czasem jest na prawdę ciężko, nie ma się pomysłów, nie potrafi się ubrać czegokolwiek w słowa, ale warto dla choćby takiej chwili kiedy spotykasz się twarzą w twarz z kimś, kogo znałaś z komentarzy od razu zaczynacie rozmawiać. Bez chwili skrępowania.
Na prawdę, gdybym mogła, poleciłabym każdemu spróbować założyć bloga i pisać, ale niestety niektórzy sądzą, że się nie nadają, a tak na prawdę, trzeba tylko mocno się postarać i nie tracić determinacji.
2.Co jest twoją największą pasją?
Właśnie to. Pisanie na blogach. Obecnie nie wyobrażam sobie, żebym miała kiedyś z tego zrezygnować. Zmienić temat - tak, ale przestać - nigdy.
3.Zależy ci na opinii publicznej?
Chyba jak każdemu. Ale staram się tym za bardzo nie przejmować (o ile to w ogóle możliwe). Po prostu robię to co sobie założyłam. Choć oczywiście, jestem święcie przekonana, że niewielka dawka krytyki jest potrzebna.
4.Jakie książki czytasz?
Głównie Fantastykę... i chyba nic poza tym :P A jeśli chodzi o jakieś tytuły to... jestem w trakcie czytania Sagi o Wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego (najwybitniejszy polski pisarz fantastyki), niedawno skończyłam Trylogię "Saga Pięciorga" Trudi Canavan, moja najulubieńsza seria - "Jutro" John'a Marsden'a i wiele, wiele innych :)
5.Jaki jest twój wymarzony prezent?
Nigdy się nad tym specjalnie nie zastanawiałam, ale chyba najbardziej bym chciała, żeby jakiś mój przyjaciel (wszyscy mieszkają strasznie daleko) przyjechał do mnie w odwiedziny, ale tak... niespodziewanie. Nie że dzwoni, upewnia się i planuje. Po prostu nagle się zjawia.
6.Jak przebiega u ciebie proces tworzenia( herbatka, kawka itp :D )
Pusty dom. Obejrzany film bądź przeczytany choćby kawałek... czegokolwiek. Najczęściej ciemno za oknem. Chodzę po pokoju i gadam do siebie. (ale to oczywiście w zupełności normalne)
7.Jaką muzykę preferujesz?
Słucham wszystkiego, przy czym da się potańczyć, powyginać, pośpiewać. Czyli jednym słowem wszystko, przy czym mogę zrobić z siebie kompletnego debila :)
8.Które wartości są najwyżej przez ciebie cenione?
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam pytanie, ale jeżeli tak, to najważniejsi dla mnie są przyjaciele i dobra zabawa. Bez tego się nie obejdzie.
9.Uprawiasz jakiś sport?
Opierdaling & Łóżking
10.Czy wierzysz w przesądy?
Nie wszystkie. Ale niektóre. Jestem raczej przesądną osobą, choć nie nazbyt. Nie załamuje się i nie chowam pod łóżkiem za każdym razem, kiedy ktoś poda mi rękę w progu drzwi. Ale wierzę w pewien sposób w horoskopy, znaczenia imion, w czytanie z rąk...
11.Ile masz wzrostu?
Wciąż będę upierać się, że 1,65m. Zdania nie zmienię.

Nominuję

►Patricia Miller [http://spotkaniepolatach-peddie.blogspot.com/]
►Uzależniona od Ciebie [http://fabina-stories-by-wild.blogspot.com/]
►Fearless [http://amfiepeddieifabina.blogspot.com/]
►mojego kochanego Chochliczka [http://peddie-forever-i-koniec-kropkaa.blogspot.com/]
►Ola i Paulina [http://warofhearts2013.blogspot.com/]
►Absailer [http://belovedsibuna.blogspot.com/]
►Mi-chan ≡ [http://kwitnacawisienka.blogspot.com/]
►Panna Martin i ilovesibuna andpeddie [http://houseofania.blogspot.com/]
►Sapphiere [http://hoa-story.blogspot.com/]

Moje pytania

1.Co zachęciło Cię do założenia bloga?
2.Co cię inspiruje?
3.Kto zachęca Cię do dalszego pisania?
4.Komentarz, który najbardziej zapadł Ci w pamięć/najbardziej Cię ucieszył (treść i autor)
5.Inne hobby/pasje
6.Kiedy dołączyłeś do "blogosfery"?
7.Twoje "guru"
8.Co najbardziej Cię ucieszyło, odkąd założyłaś bloga?
9.Czego najczęściej słuchasz?
10.Jakie książki ostatnio przeczytałaś?
11. Ulubiony cytat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy