09.09.2014

I Hope You Konow...

And I'm gonna miss you like a child misses their blanket
But I've got to get a move on with my life
It's time to be a big girl now
And big girls don't cry


Witajcie po wakacjach!

Tak. Wakacje się skończyły, a ja nie napisałam nawet pół nowego rozdziału... -_-
Domyślacie się, co będzie teraz?

Zgadza się, zawieszam moje... uczestnictwo... na tym blogu... w ogóle... na blogach...
Na tą decyzję złożyło się kilka czynników. Po pierwsze, jestem w nowej szkole od (ile to już minęło?) tygodnia i nie mam dla siebie prawie w ogóle czasu. Pomimo, że stosunkowo wcześnie kończymy... -_- Po drugie, już od dłuższego czasu mam problem z napisaniem... czegokolwiek. Mam jakąś wizję w głowie, ale nie potrafię tego w żaden sposób ubrać w słowa. Jest to dla mnie po prostu męczące.

Nie wiem, co zrobią dziewczyny, czy będą chciały dalej pisać, czy nie. Ja być może za jakiś czas wrócę, dokończyć moją historię, jak to zazwyczaj robiłam. Na prawdę żałuję, że nie udało mi się doprowadzić jej do końca... ani do jakiegoś sensownego początku akcji... No ale cóż. Tak bywa. "Raz pod wozem, raz pod wozem".

No i jedna z pobocznych informacji: Jeżeli już uda mi się coś napisać, to na 100% prędzej pokaże się to na Wattpad'dzie. Między innymi dlatego, że tam jest to odrobinę prostsze. Na razie nie jest on uzupełniony, bo jak już mówiłam NIE MAM CZASU...

No i kolejna ważna sprawa.
Mimo, że nie mam czasu, ani pomysłu na pisanie, wciąż nałogowo czytam najróżniejsze książki. I tu pytanie do was, czy mielibyście ochotę na bloga o właśnie tej tematyce. Tzn. moje przemyślenia związane z książkami, które na bieżąco czytam. Do takiego bloga należy moja ukochana Pat i długo myślałam, nad założeniem własnego, więc... co o tym myślicie? Dzięki temu w drobnym stopniu zgłębilibyście tajemnice mojego umysłu... :)PS. Jeżeli w najbliższym czasie, zmuszę się do pisania, to bardzo możliwe, że na blogu After pojawię się na kilka tygodni. Ale to tylko dlatego, że większość z tego, mam już napisaną :D


1 komentarz:

 1. Moja reakcja jak zobaczyłam nagłówek- nie, nie, nie, nie...
  A potem, no, zmurowało mnie...
  To tylko twoja decyzja i nie zamierzam w nią w jaki sposób ingerować. Rozumiem blokadę, bo sama posiadam podobną, a 3 kl.= brak czasu na cokolwiek. Jednak gdzieś moja duszyczka pragnie twojej twórzczości, tak więc cierpliwie poczekam, aż coś cię ewentualnie cudownie natchnie :)
  Ach, kocham takie blogi z książkami *.* Opinia innych na temat danej książki interesuje mnie, a także często zachęca do czytania, potrzebuje też nowych tytułów :)
  Jak mi miło *o* też cię uwielbiam ;3 i dziękuję bardzo :3
  Przypisy końcowe : życzę weny ( idiotka, pojawia się wtedy, gdy nie jest potrzebna, np. na polskim), powodzenia w nowej szkole, dużo czasu ( o to zawsze trudno) i żeby udało ci się z nowym blogiem( jeżeli go oczywiście założysz, a jak napisałam wcześniej liczę na to *.* )
  /Pat

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy